صندلی شیواری

تولیدکننده صندلی شیواری ، خرید صندلی شیواری ، تعویض صندلی شیواری دست دوم ، قیمت صندلی شیواری ، فروش صندلی شیواری

صندلی شیواری

صندلی شیواری ، تولید صندلی شیواری ، خرید صندلی شیواری ، تعویض صندلی شیواری

تلفن : 09121542183 عسگری

 

معرفی صندلی شیواری

صندلی شیواری یکی از انواع مرسوم صندلی تالار در دسته بندی تجهیزات تالار ، باغ تالار و ظروف کرایه هاست . صندلی شیواری انواع مختلفی دارد که در ادامه این مقاله به آن میپردازیم . صندلی شیواری با اسامی دیگر مثل صندلی شیباری ، صندلی چیواری و صندلی ایتالیایی نام برده میشود . صندلی شیواری همچنین رنگ هایی متنوع دارد که در مجموعه تولید صندلی شیواری عسگری میتوانید انواع آن را مشاهده کنید .

صندلی شیواری ویژگی های مختلف و محاسن متعددی دارد . صندلی شیواری به دلیل وزن سبک و فضای کمی که اشغال میکند مورد توجه مدیران تالارهای پذیرایی همواره بوده است . همچنین به دلیل نگهداری آسان و کمجای صندلی شیواری و به دلیل اینکه میتوان تعدادی از صندلی های شیواری را روی هم قرارداد ، فضای کمی را نیز در انبار اشتغال میکند .صندلی شیواری به دلیل طراحی ساده و به دور از تزئینات خود ، برای طراحی فضاهای مختلف رسمی و غیر رسمی ، چیدمان صندلی های سفره عقد ، صندلی مهمانی و تولد ، استفاده در فضای باز و همچنین ظروف کرایه ها ، همواره مشتریان زیادی برای خرید و اجاره داشته است .

صندلی شیواری چیست ؟

صندلی شیواری یا Chiavarina در سال 1807 توسط یک کابینت ساز از Chiavari در ساحل شمال غربی ایتالیا، Giuseppe Gaetano Descalzi ساخته شد. به دعوت رئیس انجمن اقتصادی چیواری، مارکی استفانو ریوارولا، دسکالزی چند صندلی را به سبک امپراتوری فرانسه بازسازی کرد و عناصر تزئینی را ساده کرد و عناصر ساختاری را سبک کرد.

The Chiavarina was created in 1807 by a cabinetmaker from Chiavari on the northwestern Italian coast, Giuseppe Gaetano Descalzi. At the invitation of the President of the Economic Society of Chiavari, the Marquis Stefano Rivarola, Descalzi reworked some chairs in the French Empire style, simplifying the decorative elements and lightening the structural elements.

ساخت این صندلی موفقیت آمیز بود و به سرعت کارخانه های بسیاری در چیاوری و شهرهای اطراف برای ساخت صندلی شیواری افتتاح شد. هنگامی که گائتانو دسکالزی در سال 1855 درگذشت، حدود 600 کارگر در حال ساخت صندلی های چیواری بودند. این صندلی توسط چارلز آلبرت ساووی، ناپلئون سوم، و مجسمه‌ساز آنتونیو کانوا ستایش شد.

The chair was a success and soon many factories opened in Chiavari and surrounding towns. When Gaetano Descalzi died in 1855, about 600 workers were making Chiavari chairs. The chair was praised by Charles Albert of Savoy, Napoleon III, and by the sculptor Antonio Canova.

منبع : ویکی پدیا

21
22
26
20220504_130315
20220504_130327
20220504_130331
20220505_110723
20220623_130621
20220623_130648
20220702_130949

 

قیمت صندلی شیواری

صندلی شیواری به نسبت سایر صندلی های تالاری قیمت مناسب تری دارد و همین موضوع باعث میشود تا صاحبان باغ تالار ها و تالار پذیرایی برای بخشی از چیدمان صندلی های خود در مکان های مختلف که نمیخواهند هزینه های زیادی را برای آن صرف کنند ، از صندلی شیواری استفاده کنند .

قیمت تمام شده تولید صندلی شیواری به چند مورد بستگی دارد که این موارد شامل جنس بدنه صندلی شیواری ، رنگ کاری و کیفیت و همچنین رویه کوبی و پارچه یا چرم بکار رفته برای کفی صندلی شیواری هستند و کیفیت تمامی این موارد میتواند در قیمت نهایی تولید صندلی شیواری تاثیرگذار باشد .

 

انواع مدلهای صندلی شیواری

صندلی شیواری فقط بصورت فلزی تولید نمیشود و انواع مختلفی دارد :

  • صندلی شیواری چوبی
  • صندلی شیواری فلزی
  • صندلی شیواری شیشه ای یا پلکسی

 

صندلی شیواری چوبی

یکی از انواع صندلی شیواری که برای مدتی در بازار ایران تولید شد اما به دلیل استفاده مکرر و شرایط نگهداری آن در انبار و همچنین مقاومت کم ، با اقبال زیادی از سوی مدیران تالارهای پذیرایی روبرو نشد و تولید صندلی شیواری چوبی برای مدت زمان زیادی ادامه نداشت .

 

صندلی شیواری شیشه ای یا پلکسی

یکی دیگر از انواع صندلی شیواری است که ظاهری متفاوت با صندلی شیواری فلزی و چوبی دارد . در برخی از تالارهای بسیار شیک و گران قیمت و همچنین برای تزئین مراسم هایی که در روف گاردن برگزار میشوند از صندلی شیواری پلکسی استفاده میکنند . این صندلی جزو صندلی های بسیار شیک و خاص است و اگر بخواهند از طراحی مینیمال برای برگزاری مراسم در تالارهای پذیرایی استفاده کنند ، صندلی شیواری شیشه ای یا پلکسی ( پلاستیکی ) گزینه مناسبی خواهد بود .

 

صندلی شیواری فلزی

صندلی شیواری فلزی در واقع بیشترین استفاده را در بین مشتریان دارد و به دلیل استهلاک کم ، بیشترین طرفدار را در بین مدیران تالارهای پذیرایی و باغ تالارها و همچنین ظروف کرایه ها دارد . صندلی شیواری فلزی در رنگ های مختلف تولید میشود که در ادامه به آن میپردازیم . در حال حاضر در کارخانه تولید صندلی شیواری عسگری فقط نوع فلزی آن تولید میشود .

 

از نظر رنگ بندی صندلی شیواری در رنگ های زیر تولید میشود :

  • صندلی شیواری سفید
  • صندلی شیواری نقره ای
  • صندلی شیواری طلایی
  • صندلی شیواری رنگ چوب

 

صندلی شیواری طلایی

یکی از رنگ های مورد پسند صندلی شیواری ، رنگ طلایی آن است . صندلی شیواری طلایی برای استفاده از تالارهایی که از میز مهمان تالار استیل و میز مهمان پارچه ای استفاده میکنند بسیار مناسب است . صندلی شیواری طلایی یا بصورت آبکاری پی وی دی PVD تولید میشود یا با آبکاری رنگ طلایی که در هر صورت هردوی این محصولات دارای مقاومت مناسب و ظاهری زیبا هستند . اگر قصد خرید صندلی شیواری طلایی را دارید میتوانید انواع مختلف آن را در نمایشگاه دائمی صندلی تالار عسگری مشاهده کنید .

 

صندلی شیواری نقره ای

رنگ نقره ای یا استیل یکی دیگر از انواع رنگ های شیواری است که برای مکان های خاص و تالارهایی که از میز مهمان استیل استفاده میکنند بسیار مناسب است . رنگ نقره ای صندلی شیواری نیز از طریق آبکاری انجام میشود که دارای ماندگاری زیاد و مقاومت مناسب است . اگر قصد خرید صندلی شیواری نقره ای را دارید میتوانید انواع مختلف آن را در نمایشگاه دائمی صندلی تالار عسگری مشاهده کنید

 

صندلی شیواری سفید

متداول ترین رنگ صندلی شیواری سفید است . یکی از محاسن صندلی شیواری سفید این است که بعد از استفاده و در صورت کارکرده بودن آن ، میتوان آن را به آسانی برای فروش گذاشت . صندلی شیواری سفید هزینه تعمیر و بازسازی زیادی ندارد و نسبت به سایر رنگ های صندلی شیواری ، رنگ سفید دارای بیشترین طرفدار در بین مدیران تالارهای پذیرایی و باغ تالارهاست . برای چیدمان صندلی شیواری در فضای باز ، رنگ سفید آن مناسب تر است و برای چیدمان سفره عقد در فضای باز و چمن ، از شیواری سفید استفاده میکنند . اگر قصد خرید صندلی شیواری سفید را دارید میتوانید انواع مختلف آن را در نمایشگاه دائمی تجهیزات تالار عسگری مشاهده کنید

 

خرید صندلی شیواری

اگر قصد خرید صندلی شیواری یا شیباری را دارید میتوانید به نمایشگاه دائمی کارخانه تولید شیواری عسگری مراجه کنید و انواع صندلی های شیواری را در کنار هم مشاهده و مقایسه کنید . خرید صندلی شیواری با قیمت مناسب و ارزان را میتوانید در این مجموعه تجربه کنید . خرید صندلی شیواری از تولیدکننده منجر به کاهش هزینه های خرید شما خواهد شد .

 

فروش صندلی شیواری

اگر قصد فروش صندلی شیواری خود را دارید نیز میتوانید از مشاوره کارشناسان فروش این مجموعه استفاده کنید . فروش صندلی شیواری دست دوم و کارکرده به مجموعه تولید صندلی تالار عسگری منجر به کاهش دردسرهای فروش صندلی شیواری شما شده و میتوانید به آسانی و بعد از قیمت گذاری منصفانه روی صندلی شیواری دست دوم خود ، وجه خود را بصورت نقد دریافت کنید .

 

تعویض صندلی شیواری

همچنین اگر دارای صندلی شیواری کارکرده هستید و قصد دارید آن را با انواع دیگر صندلی تالار تعویض کنید میتوانید بصورت همزمان این کار را در این مجموعه انجام دهید . فروش صندلی شیواری کارکرده و خرید جدیدترین صندلی تالار را میتوانید با هم انجام دهید . مراحل کاری و مالی آسانتر و همچنین جابجایی و تحویل صندلی های جدید در یک روز باعث میشود تا بتوانید بدون آسیب زدن به تاریخ های برگزاری مراسم های تالار ، به تعویض صندلی شیواری دست دوم و خرید صندلی تالاری جدید بپردازید .

 

نکات مهم که برای خرید صندلی شیواری باید بدانید :

رنگ صندلی شیواری باید کوره ای باشد تا از مقاومت مناسب برخوردار باشد . صندلی شیواری سفید با رنگ کوره ای که در این مجموعه تولید میشود دارای ضمانت رنگ است و در صورت استفاده مکرر نسبت به رنگ عادی شاهد مقاومت بیشتر آن خواهید بود .

کفی صندلی شیواری نیز باید از پارچه و رویه کوبی با کیفیت مناسب برخوردار باشد . اگر در زمان تولید صندلی شیواری رویه کوبی مناسبی برای آن انجام نشود بعد از مدت زمانی کوتاه ، کفی صندلی شیواری از بین رفته و مجبور به خرید مجدد آن خواهید بود .

جنس فلز بکار رفته در صندلی شیواری و همچنین ضخامت آن نیز در ماندگاری صندلی شیواری تاثیر گذار است . اگر از فلز نازک برای تولید صندلی شیواری استفاده شود در اثر استفاده مکرر ، در مدت زمانی کوتاه شاهد از بین رفتن ، شکستن و مستهلک شدن صندلی شیواری خواهیم بود . صندلی شیواری تولید شده در کارخانه تولیدی صندلی شیواری عسگری دارای 3 سال ضمانت ساخت بدنه است همچنین این محصولات دارای 5 سال خدمات پس از فروش هستند و در صورت آسیب دیدگی صندلی های خریداری شده از این مجموعه ، میتوانید با خیالی آسوده از پشتیبانی تعمیرات و بازسازی محصولات خود برخوردار شوید .

سوالات متداول خرید صندلی شیواری

چرا صندلی شیواری را انتخاب کنیم ؟

صندلی شیواری به چند دلیل مورد توجه مدیران تالارهای پذیرایی است . انبارداری آسان ، حجم کم برای چیدمان ، مناسب برای فضاهای کوچک ، زیبایی خاص برای فضای باز و در نهایت قیمت مناسب ، باعث شده تا مورد توجه مدیران تالارهای پذیرایی قرار بگیرد .

برای کدام بخش از تالارهای پذیرایی و مراسمها میتوانیم از صندلی شیواری استفاده کنیم ؟

معمولا صندلی شیواری را در قسمت عقد ، فضای باز و بخشهایی از تالار که به دلیل فضای محدود نیاز به چیدمان کم حجم دارد استفاده میکنند .

جنس صندلی شیواری چیست ؟

صندلی شیواری ابتدا با جنس چوب وارد ایران شد اما به دلیل استهلاک بالای نوع چوبی آن ، امروزه انواع مدل فلزی آن مورد توجه مدیران تالارهای پذیرایی قرار گرفته است .

آیا امکان تعویض صندلی شیواری دست دوم با صندلی نو وجود دارد ؟

بله ! یکی از خدمات تخصصی گروه تجهیز تالار عسگری تعویض صندلی شیواری دست دوم تالارهای پذیرایی با انواع جدیدترین صندلی تالاری است که برای اطلاعات بیشتر لازم است با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید .

معرفی گروه تجهیز تالار عسگری

گروه تجهیز تالار عسگری با سابقه ای بیش از ده سال در زمینه تولید تجهیزات تالاری و تجهیزات و ملزومات باغ تالار و داشتن تیم حرفه ای ، مشاوران با تجربه ، کارگاه تولیدی با امکانات گسترده ، نمایندگان فروش در سراسر کشور ، قیمت مناسب و زمان تحویل خوب در سفارشات ، بهترین انتخاب برای خرید تجهیزات تالار میباشد . 

این مجموعه به عنوان بزرگترین تولیدکننده صندلی تالار ، میز تالاری مهمان ، جایگاه عروس و داماد ، ملزومات تالار ، میز شام تالاری و ظروف تالار آماده ارائه خدمات گسترده در این زمینه به مدیران تالارهای پذیرایی و باغ تالار ها میباشد .

اگر قصد خرید صندلی تالاری یا فروش صندلی تالار ، تعویض مبل تالار پذیرایی یا خرید صندلی شیواری دارید ، میتوانید با مراجعه به نمایشگاه دائمی گروه تجهیزات تالار ، از خدمات مناسب بهرمند شوید . 

همچنین اگر قصد خرید جایگاه عروس تالار یا تعویض جایگاه عروس تالار پذیرایی خود را دارید ، نیاز به خرید مبل تالار یا تعویض صندلی تالاری خود دارید ، یا اگر در جستجوی صندلی تالار با قیمت مناسب یا خرید تجهیزات تالاری دست دوم هستید همین حالا با گروه تجهیز تالار پذیرایی عسگری تماس بگیرید .

گروهی دیگر از مدیران تالارهای پذیرایی و باغ تالارها بعد از فصل های مختلف کاری ، تصمیم به تعویض تجهیزات تالار یا تعویض صندلی تالار با جدیدترین صندلی تالاری یا جدیدترین مبل تالاری میگیرند . تعویض تجهیزات و ملزومات تالار و تعویض جایگاه عروس و میز شام تالار با جدیدترین جایگاه عروس ، جدیدترین تجهیزات تالار و جدیدترین میز مهمان تالار و مبل تالاری از خدمات این مجموعه میباشد . 

همچنین برای خرید لوازم تالار و تعویض لوازم تالاری دست دوم در کنار شما هستیم

با مراجعه به نمایشگاه دائمی گروه تجهیز تالار عسگری و مشاهده جدیدترین صندلی و مبل ، جایگاه عروس و میز شام ، میز مهمان و ظروف تالار علاوه بر مقایسه ، میتوانید از مشاوره تخصصی و رایگان مشاوران با تجربه ی این مجموعه بهرمند شوید .

مشاهده وب سایت اصلی گروه تجهیزات تالار عسگری

 

طراحی و بهینه سازی سایت : رسانه های آریان 02126412561