تجهیزات تالار

تولیدکننده جدیدترین تجهیزات تالار پذیرایی و باغ تالار

تلفن : 09121542183 عسگری

گروه تجهیزات تالار عسگری در زمینه تامین جدیدترین تجهیزات و ملزومات تالار پذیرایی و باغ تالار با سالها تجربه در این زمینه ، آماده تامین و تجهیز تالار و باغ تالارهای پذیرایی شامل تمامی ملزومات و خدمات مورد نیاز مدیران تالار های پذیرایی است .

یکی از مسائلی که مدیران تالارهای پذیرایی همواره با آن درگیر بوده و در فصول مختلف سال نیازمند مشاوره و خرید آن هستند ، همواره تجهیزات تالار است . ما در زمینه تجهیز تالار و تامین ملزومات تالارهای پذیرایی آماده سرویس دهی و مشاوره هستیم .

از تالار پذیرایی شما بازدید میکنیم و بعد از بررسی تمام مسائل ، به جمع بندی و تهیه پیش فاکتور میپردازیم . قیمت های ارائه شده توسط گروه تجهیز تالار عسگری بروز و پایین ترین قیمت نسبت به سطح بازار و رقیبان است .

در نمایشگاه دائمی گروه تجهیزات تالار عسگری شما میتوانید جدیدترین صندلی تالار ، انواع جایگاه عروس و داماد و همچنین انواع میز شام در مدلهای مختلف را مشاهده و خرید کنید . 

امکان تعویض هم وجود دارد . تعویض صندلی شیواری دست دوم با جدیدترین صندلی تالاری ، تعویض کلیه ملزومات تالار پذیرایی شما با بهترین و جدیدترین تجهیزات تالار با بهترین قیمت ، تعویض جایگاه عروس دست دوم با انواع جایگاه عروس مبله ، استیل ، چرمی ، رزینی و غیره که همگی با بهترین شرایط آماده واگذاری هستند . 

همچنین شاید شما در شهرهایی غیر از تهران هستید . پس نگران نباشید . گروه تجهیزات تالاری عسگری آماده ارائه خدمات به سایر شهرهای ایران است . این مجموعه سابقه خدمات و تجهیز تالار در شهرهای مختلف از قبیل : اصفهان ، شیراز ، اراک ، ساری ، بندرعباس ، تبریز ، رشت ، مشهد ، یزد ، سمنان ، همدان ، ایلام و سایر شهرهای ایران را دارد . 

به آسانی تصاویر تجهیزات دست دوم تالاری خود را برای ما به شماره واتسپ یا تلگرام 09121542183 ارسال کنید . قیمت گذاری منصفانه انجام خواهد شد و تجهیزات تالار پذیرایی شما توسط گروه عسگری خریداری شده و در صورت تمایل شما میتوانید از طریق تصاویر تجهیزات جدید تالاری یا از طریق حضور در نمایشگاه دائمی محصولات ، اقدام به خرید جدیدترین ملزومات تالار نمایید . 

شرایط پرداخت آسان ، قیمت گذاری مناسب برای محصولات شما ، کیفیت عالی برای محصولات خریداری شده از این مجموعه و بسیاری از مزایای دیگر باعث شده تا گروه تجهیز تالار عسگری به عنوان بزرگترین مرکز خرید و فروش تجهیزات تالاری در کشور شناخته شود .

 

مشاهده شده 3866 مرتبه