تجهیزات تالار دست دوم

تجهیزات دست دوم تالار ، تعویض لوازم تالار ، تعویض صندلی تالار

تلفن : 09121542183 عسگری

تعویض تجهیزات و لوازم تالار همیشه یکی از مشکلات پیش روی مدارین تالار های پذیرایی است . زمانیکه تجهیزات تالار یا لوازم باغ تالار مستهلک و کارکرده میشوند و نیاز به تعویض آنها وجود دارد ، فروش این لوازم کاری بسیار دشوار است . چون تمامی وسایل دست دوم تالار و ظروف کارکرده تالار پذیرایی باید مجددا قابل استفاده شوند .

از این رو اینکه هم به موقع و هم با قیمت مناسب این لوازم بفروش برسند بسیار مهم است . گروه تجهیز تالار عسگری در زمینه تعویض لوازم دست دوم تالار و تجهیزات کارکرده تالار پذیرایی فعالیت گسترده دارد . مشاوران این مجموعه در محل تالار پذیرایی شما حاضر شده و با قیمت گذاری مناسب و منصفانه اقدام به خرید اجناس دست دوم تالار مینمایند . 

همچنین بعد از فروش این لوازم ، میتوانید از نمایشگاه دائمی گروه تجهیز تالار عسگری بازدید کرده و اقدام به خرید تجهیزات و ملزومات تالار پذیرایی خود کنید .

گروه تجهیز تالار عسگری دارای سابقه ی طولانی در زمینه تعویض تجهیزات تالار و خرید و فروش لوازم دست دوم تالار در تهران و سایر شهرهای کشور از قبیل : آمل ، ساری ، تبریز ، سنندنج ، شیراز ، اصفهان ، مشهد ، سمنان ، ارومیه ، اردبیل ، کرج ، قزوین ، رشت و دیگر شهرهای کشور میباشد .

 

تجهیزات تالار

همیشه تالار مناسب و شیک همچنین باکیفیت همیشه یکی از دغدغه های عروس و دامادها بوده است. هر تالاری دارای ویژگیهای خاصی می باشد که شما می توانید با توجه به نیاز خود تالار مناسب را انتخاب نموده و از مزایایی آن لذت ببرید. اما یک تالار مناسب دارای ویژگی هایی می باشد که برای تاسیس هر تالار ضرورت خواهد داشت. این بسته به نوع سلایق افراد دارد که از چه نوع تالاری استقبال نمایند. اما دیده شده که بیشتر تالارهایی که از تجملات و زیبایی های خاصی برخوردار هستند ،مشتریان بسیاری را نیز دارا می باشند. ما در اینجا به برخی از مهمترین و ساده ترین تجهیزات تالار اشاره می نماییم. هر تالار برای شروع فعالیت خود باید از تجهیزات تالار مناسبی برخوردار باشد تا بتواند عملکرد مناسبی داشته باشد و همچنین از مشتریان زیادی برخوردار گردد.

 

تجهیزات تالار

 

یکی از مهمترین تجهیزاتی که هر تالار باید در نظر بگیرد استفاده از ورودی مناسب خواهد بود. همیشه ورودی های مناسب باعث جذب افراد خواهند شد. استفاده از نورها و درخشندگی در ورودی در هنگام شب سبب میشود که زیبایی تالار دوچندان شود. پس می توان ورودی تالار را یکی از تاثیرگذارترین تجهیزات تالار دانست. ورودی ها را اغلب به شکل طاقهای بسیار زیبا طراحی و تولید می کنند. برخی از این طاق ها ممکن است از جنس چوب و برخی دیگر ممکن است از جنس فلز تولید شوند . این طاق ها را می توان توسط تورهای بسیار زیبا همراه با گل و نور تزئین نمود . همچنین می توان در این طاقها از بادکنکها استفاده نمود. طراحان متخصصی که در تالارها مشغول به کار می باشند می توانند در طراحی های زیبا بسیار تاثیر گذار باشند. البته در بسیاری از تالارها دیده شده است که از مشعلهای بلند استفاده می کنند که آن هم به نوبه ی خود زیبایی خاصی را در بر دارد. اما در مواردی که هزینه بسیاری برای تجهیزات تالار انجام شده است ، میتوان با استفاده از ورودی های تزیین شده با انواع گلها بسیار ویژه و خاص ارائه نمود.یکی از مهمترین تجهیزاتی که هر تالار باید در نظر بگیرد استفاده از ورودی مناسب خواهد بود. همیشه ورودی های مناسب باعث جذب افراد خواهند شد. استفاده از نورها و درخشندگی در ورودی در هنگام شب سبب میشود که زیبایی تالار دوچندان شود. پس می توان ورودی تالار را یکی از تاثیرگذارترین تجهیزات تالار دانست. ورودی ها را اغلب به شکل طاقهای بسیار زیبا طراحی و تولید می کنند. برخی از این طاق ها ممکن است از جنس چوب و برخی دیگر ممکن است از جنس فلز تولید شوند . این طاق ها را می توان توسط تورهای بسیار زیبا همراه با گل و نور تزئین نمود . همچنین می توان در این طاقها از بادکنکها استفاده نمود. طراحان متخصصی که در تالارها مشغول به کار می باشند می توانند در طراحی های زیبا بسیار تاثیر گذار باشند. البته در بسیاری از تالارها دیده شده است که از مشعلهای بلند استفاده می کنند که آن هم به نوبه ی خود زیبایی خاصی را در بر دارد. اما در مواردی که هزینه بسیاری برای تجهیزات تالار انجام شده است ، میتوان با استفاده از ورودی های تزیین شده با انواع گلها بسیار ویژه و خاص ارائه نمود.

 

استفاده از گلدانهای پر از گل و زیبا سبب می شود که محیط تالار از بوی بسیار مطبوع سرشار گردد. همچنین می توان از گلدانها در مسیر ورودی یا بر روی کل میزهای تالار در سالن استفاده نمود و یا فقط بر روی برخی از میزها از گلدانها بهره برد. همچنین شمعدان هایی که در آنها از شمع های زیبا استفاده شده است نیز در بحث تجهیزات تالار می تواند در فضای زیبای تالار بسیار تاثیر گذار باشد .

 

پس از ورودی تالار و نیز گلدان ها و شمعدانها ، صندلی ها می توانند در زیبایی تالار بسیار تاثیر گذار باشند. این صندلی ها عموما برای زیبایی بخشیدن به تالار ها استفاده می شوند. شما می توانید با بهره گیری از سایت تجهیزات تالار بهترین نمونه از صندلی ها را مشاهده کرده و انتخاب نمایید. در تالارها بیشتر از صندلی هایی با جنس پلیمری ( به جای چوب از پلیمر استفاده می شود که بسیار سبک است) ، صندلی مبله و صندلی شیواری استفاده نمود. البته اغلب از صندلی شیواری استفاده می نمایند. این صندلی ها بسیار سبک بوده و اغلب مخصوص تالارها طراحی و تولید می شوند. رنگ بندی در این نوع از صندلی ها بسیار زیاد است و نیز طراحی های این نمونه از صندلی ها عموما برای تالارها، کافی شاپ ها، رستورانها و بسیاری از این مکانها صورت می گیرد. قیمت این نوع از صندلی ها با توجه به خصوصیات برجسته آنها مناسب می باشد و افراد می توانند برای تهیه آن اقدام به سفارش نمایند.

تجهیز تالار

تجهیز تالار عمل بسیار سختی می باشد که حتما باید توسط افراد خاصی انجام پذیرد. همسان نمودن تجهیزات مورد استفاده در تالار و نیز استفاده از وسایلی که در عین مناسب بودن قیمت آنها از جذابیت بسیار بالایی برخوردار باشند، کار هر کسی نخواهد بود. اصولا افرادی که به خرید تجهیزات تالار مشغول می باشند با زیر و بم این کار آشنایی داشته و همیشه برای استفاده از بهترین ابزار و وسایل تجهیز تالار از تمام نیرو و توان خود استفاده خواهند کرد . اصولا عروس و دامادها به دنبال تالارهایی می باشند که از تجهیزات تمام عیار برای برگزاری مراسم آنها برخوردار باشند. تمامی وسایلی که در تالارها مورد استفاده قرار می گیرند از هر جهت بسیار حائز اهمیت می باشند. افراد می توانند با استفاده از سایت معتبر در ارائه تجهیزات ایده‌آل ، نهایت استفاده را ببرند و نیز از مزایای آنها برخوردار گردند

 

انتخاب صندلی در تجهیزات تالاری

برخی از صندلی ها فقط مخصوص تالارها طراحی و تولید شده اند که در جذابیت و خاص بودن تالارها نیز بسیار تاثیر گذار خواهند بود. صندلی هایی با نام شیواری که مخصوص تالارها تولید می شوند دارای انواع بسیار زیادی هستند که توجه افراد را به خود جلب می نمایند. همچنین میز ها نیز می توانند تاثیرات بسیار چشمگیری در انتخاب نمودن تالار برای مراسمات ، داشته باشند. برخی از انواع میز پذیرایی تالار به صورت گرد و برخی دیگر به صورت مستطیل طراحی شده اند که شما می توانید با توجه به مکان خود مدل خاص آنها را انتخاب نمایید. میزهای استیل ، کریستال ، چوبی ، فلزی ، پلیمر و کوئین می توانند انتخابهای مناسبی برای تالارها باشند که با توجه به قیمت و نیز تجهیز تالار می توانید آنها را انتخاب نمایید .

 

ظروف پذیرایی در تجهیزات تالار

ظروف پذیرایی از جمله وسایل بسیار مهم در خرید تجهیزات تالار به شمار می آیند. ظروفی که برای چیدمان میوه ها و شیرینی ها از آنها استفاده می شود باید دارای ویژگیهای خاصی باشند . مانند اندازه های متغیر آنها با توجه به میزی که بر روی آن قرار گرفته شده اند و همچنین رنگ سالن و صندلی ها با رنگ و طرح این ظروف هماهنگی داشته باشد . همچنین هماهنگی های کارد ، چنگال ، قاشق، بشقاب ، گیلاسی ها، انواع شف ها برای مایعات گرم و سرد ، شف های مورد استفاده برای غذا و خورشت ها ، ظروف مورد استفاده برای انواع سالادها و انواع دسرها ، ظروف پذیرایی میوه ها و شیرینی ها و .. یکی از مهمترین عوامل در تجهیز تالار به شمار خواهند آمد.

 

جایگاه عروس و داماد

به دلیل اینکه در عروسی ها رکن اصلی مجلس عروس و داماد می باشند برای آنها مکان خاصی را در نظر می گیرند که تمامی مهمانان شاهد شادی و خوشبختی آنها باشند. از این رو طراحی خاص این جایگاه بسیار مهم می باشد. جایگاه سه تیکه ، جایگاه هلالی ، جایگاه شزلون ، جایگاه های خاص که با آیینه و گل طراحی شده اند از نمونه جایگاه هایی می باشند که افراد برای تجهیز تالار خود از آنها استفاده می نمایند. اصولا فضای بازی را برای جلوی این جایگاه ها در نظر می گیرند که دارای اهمیت ویژه ای می باشد زیرا بسیاری از افراد در این مراسمات از سفره عقد استفاده می نمایند.

 

قیمت تجهیزات تالار و خصوصیات مربوط به آن ها

تالارها یکی از مکان های تشریفات فوق العاده برای برپایی مراسم های مختلف می باشند. در واقع در حال حاضر بیشتر مردم تمایل دارند مجالس خود را حتی در نوع کوچک در تالارها اجرا نمایند. این موضوع بدین علت است که تجهیزات تالار به راحتی امکان پذیرایی آسان را برای مهمانان فراهم می آورند. در چنین شرایطی دیگر میزبان تنها به خوب برگزار شدن مراسم فکر می کند و دیگر نگران کمبود جا، پذیرایی از مهمانان، نحوه سرو غذا، چیدمان میز و صندلی، دیزاین تالار و ... نخواهد بود. 

برای اینکه بتوانید یک دیزاین فوق العاده و با شکوه برای تالار پذیرایی خود داشته باشید، باید با تجهیزات تالار آشنایی کامل داشته باشید. این تجهیزات مهم ترین رکن برپایی مراسم های شما هستند. بنابراین باید در انتخاب تجهیزات تالار پذیرایی خود دقت لازم را به خرج دهید.

 

انواع تجهیزات تالار

تجهیزات تالار شامل میز و صندلی، جایگاه عروس و داماد، میز مبله شام، ورودی تالار، گلدان های تالار، ظروف پذیرایی، شمعدان، بار شمع سالن و ... می باشد.

 

میز و صندلی تالاری

میز و صندلی از مهم ترین تجهیزات تالار می باشد. در واقع ترکیب میز و صندلی و نحوه چیدمان آن ها در دیزاین تالار نقش مهمی دارد. بنابراین اگر می خواهید تالار زیبایی برای زوج های جوان داشته باشید، از چیدمان داخلی سالن تالار غافل نشوید. میز ها و صندلی تالار را به گونه ای مناسب انتخاب کنید. این اجزا باید با نقاط مختلف دکوراسیون تالار همخوانی و هماهنگی داشته باشند. به عنوان نمونه این هماهنگی می تواند از نظر طرح یا رنگ به کار رفته در تالار باشد.

تجهیزات تالار در ترکیبات رنگی هماهنگ انتخاب می شوند. از به کار بردن رنگ های جذاب و شاد برای انتخاب میز و صندلی تالار هراس نداشته باشید. فراموش نکنید که محیط هایی همچون تالار می توانند رنگ های زیبا و جذابی را در بطن خود به همراه داشته باشند. تنها نکته مهم در انتخاب میز و صندلی این است که این دکوراسیون را در رنگ نزدیک سایر تجهیزات تالار انتخاب کنید. همچنین می توانید از رنگ های مختلف در کنار هم استفاده کنید. البته این رنگ های متضاد نیز باید با یکدیگر همخوانی لازم را داشته باشند.

 

صندلی شیواری در تجهیزات تالار

صندلی شیواری یکی از اجزای اصلی در تجهیزات بیشتر تالارها می باشد. البته امروزه از صندلی های مبله ، صندلی استیل ، صندلی پلیمری و انواع دیگر صندلی تالاری هم استفاده میشود که به آنها خواهیم پرداخت . این صندلی ها در نوع متریال درجه یک تولید می شوند. با قیمت مناسب عرضه می گردند. ضمن اینکه سبک هستند و به راحتی جا به جا می شوند. همان طور که می دانید این موضوع از نکات مهم در تجهیزات تالار می باشد. در واقع این صندلی ها با ورود مهمانان به میزان قابل توجهی جا به جا می شوند. بنابراین شما باید از نمونه صندلی های سبک و با دوام استفاده کنید.

صندلی شیواری به خوبی با دکوراسیون تالار پذیرایی هماهنگ می شود. به عنوان مثال این صندلی ها با تور، نور، پارچه های ساتن، شمعدان و ... برای عروس و داماد و البته مهمانان ویژه تزیین می شوند. صندلی شیواری به خوبی با دکوراسیون تالار پذیرایی هماهنگ می شود. از این رو می توانند با دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی هماهنگ شوند. صندلی شیواری در فلزهای فوق العاده با روکش های مقاوم به زنگ زدگی تولید می شود.

 

باکس ورودی تالار

یکی از امکانات تالار مربوط به تزئینات ورودی آن می باشد. اگر می خواهید تالار شما به یک تالار پر مخاطب تبدیل شود و در نگاه اول بسیار جذاب به نظر برسد، حتماً به تزئینات ورودی تالار پذیرایی توجه کنید. شما باید از دیزاین زیبا و بی نظیری برای ورود به تالار استفاده کنید. توجه داشته باشید که این دیزاین برای ورود عروس و داماد مد نظر قرار می گیرد، بنابراین باید بسیار باشکوه و مجهز طراحی گردد.

در این تزئینات زیبا، امکان دیزاین با گل های جذاب و رنگارنگ، فرش قرمز، استفاده از شمعدانی های کلاسیک، نورپردازی عالی و رنگی و ... مورد توجه قرار می گیرد. بهره مندی از این تجهیزات تالار کاملاً سلیقه ای است. بنابراین بهتر است برای طراحی این دیزاین هوش و ذکاوت لازم را به کار ببندید. در این صورت می توانید بر سایر رقبای خود پیروز گردید.

 

جایگاه عروس و داماد در تجهیزات تالار

جایگاه عروس و داماد در این سالن ها به عنوان قلب تالار شناخته می شود. این جایگاه با افکت های زیبا و جذاب معرفی می شود. در واقع نقطه تمرکز هر تالاری می باشد. زمانی که شما به تالار وارد می شوید، همواره با چشمان خود به دنبال این مرکز توجه می گردید. مبلمان به کار رفته برای جایگاه عروس و داماد متفاوت می باشد. برای این ناحیه از افکت و نورپردازی جذاب کمک گرفته می شود. اگر می خواهید تالار جذابی داشته باشید، از تجهیزات تالار مربوط به جایگاه عروس و داماد بهره مند شوید. زمانی که شما به تالار وارد می شوید، همواره با چشمان خود به دنبال این مرکز توجه می گردید. مبلمان به کار رفته برای جایگاه عروس و داماد متفاوت می باشد. 

تجهیزات تالار باید با حوصله و دقت انتخاب شوند. بهتر است مبلمان ویژه و زیبا را برای جایگاه عروس و داماد انتخاب کنید. ضمن اینکه به این موضوع نیز توجه کنید که این مبلمان باید از نظر رنگی با میز و صندلی تالار هماهنگی داشته باشد. تزیینات زیبا و جذابی برای دکوراسیون جایگاه عروس و داماد استفاده می شود. در این تزیینات از شمعدان های فوق العاده کمک گرفته می شود. ضمن اینکه فوکوس خاصی بر روی نورپردازی می شود.پس در خرید جایگاه عروس و داماد تالاری خود نهایت دقت را داشته باشید و اگر تصور میکنید دکوراسیون جایگاه شما در تالار قدیمی شده حتما به فکر تعویض جایگاه عروس خود باشید .

 

ظروف پذیرایی تالار

از دیگر تجهیزات تالار می توان به ظروف پذیرایی آن اشاره کرد. ظروف پذیرایی به گونه ای انتخاب می شود که شیک و مجلسی باشند. اگر برای این ظروف از کریستال یا چینی بهره مند می شوید، بهتر است آن را در نوع مستحکم و زیبا انتخاب کنید. شکل ظاهری این ظروف نشان دهنده این موضوع است که شما یک مدیر با سلیقه هستید و در ارائه امکانات به مشتریان خود از هیچ خدمتی فروگذاری نخواهید کرد.

این ظروف به شکل ست شده هستند. این موضوع یک دیزاین زیبا و بی نظیر را در تالار فراهم خواهد کرد. توجه داشته باشید که تجهیزات تالار برای جلب نظر مشتری، مهمانان و عروس و داماد اهمیت زیادی دارد. به عنوان مثال ممکن است مهمان های میزبان نحوه پذیرایی پرسنل شما، زیبایی جایگاه عروس و داماد، میز و صندلی و به طور کلی دیزاین تالار شما را بپسندند و این تالار را به دوستان دیگر معرفی و یا برای دیگر مهمانی های خود مورد توجه قرار دهند. علاوه بر تجهیزات تالار بر روی دکوراسیون مربوط به آن نیز بسیار متمرکز شوید. در واقع اگر شما اطلاع کافی در زمینه دکوراسیون نداشته باشید، نمی توانید امکانات تالار را به درستی به کار ببندید. 

 

به کارگیری جدیدترین تجهیزات تالاری

تجهیزات و چیدمان تالار در زیبایی آن نقش بسزایی دارد به همین خاطر استفاده از بروزترین دکورها و متد برگزاری مراسم میتواند باعث رضایت بیشتر مشتریان شود .

به کارگیری جدیدترین تجهیزات مانند میز و صندلی تالاری جدید و سرویس پذیرایی و گلدان های شکیل و جدید از خدمات یک تالار می باشد.
هم چنین استفاده از گل آرایی و به کارگیری به روزترین متد های گل آرایی تالار، جذابیت تالار را دو چندان می کند. گل آرایی از طریق متد ها و روش های به روز می تواند اثربخشی بیشتری در زیبایی تالار داشته باشد.
گل آرایی تالار، طراحی با گل، و هنر استفاده ازآن و خلق اثری دلنشین است ک ترکیب آن با مجموعه وزمینه ای از رنگ های مناسب میتواند زیبایی محوطه را دوچندان کند .

که استفاده از طرح گل آرایی برای در ورودی و میزهای تالار و صندلی تالاری عروس و داماد و بخش های خاص دیگر طراحی اثربخشی ارائه می دهد .

نکته ی مهم دیگر که در جلوه تالار اهمیت دارد ، استفاده از تزیین آلات آن در طراحی میزهای تالار و صندلی تالاری است و استفاده از ظروف مناسب وزیبا می تواند تعیین کننده ی درصد زیبایی و کیفیت تالار باشد که در عین حال توجه به ترکیب رنگ ها در کنار یکدیگر و نوع چینش آن ها از عوامل مهم وتاثیر گذار می باشد .

ترکیب رنگ ، درفضای تالار بسیار اهمیت دارد چرا که ترکیب رنگ ممکن است یک فضا را پر زرق وبرق تر نشان دهد ویا بالعکس آن را ساده تر نشان دهد که هر دوی این ها نیز بسته به سلیقه ی مشتری می باشد که چه طراحی وترکیب رنگی مدنظر اوست تا براساس این نظریه دست به انتخاب بزند .

مشاهده شده 5865 مرتبه